W kolejce do dziekanatu
Jest takie specyficzne miejsce, gdzie spotyka się bardzo wielu studentów. Chcąc nie chcąc raz na jakiśczas musimy je odwiedzić, aby załatwić jakąś sprawę związaną z naszymi studiami czy np. z wpisem do indeksu. Oczywiście mowa tutaj o dziekanacie i wręcz o mrocznych historiach jakie są związane z paniami obsługującymi w dziekanacie. Należy tutaj rozdzielić od początku że chodzi o uczelnie państwowe, w prywatnych sprawa dziekanatów wygląda zupełnie inaczej. Dziekanat jest to specjalnie stworzone miejsce, gdzie student może kontaktować się z władzami uczelni. Jeżeli mamy powiedzmy problem z zaliczeniem sesji czy z opłaceniem na czas czesnego to właśnie w dziekanacie składamy odpowiednie dokumenty, podania i one trafiają w zależności od skali do rektora lub innej odpowiedzialnej osoby. Problemem w takich sytuacjach jest czas oczekiwania, zazwyczaj jest on zdecydowanie wydłużony przez taką ścieżkę administracyjną.

Największym problemem dziekanatów i chyba jeszcze nie spotkałem się z inną opinią są zazwyczaj gigantyczne kolejki. Niestety student chcący coś załatwić sobie w dziekanacie swoje musi odstać, jeżeli jesteśmy studentami dziennymi to jeszcze niewielki problem, jednak w przypadku studentów zaocznych, którzy często dojeżdżają z daleka to już zaczyna być problem, wówczas tracą oni bardzo wiele czasu. Znalem osobiście takie paradoksy że dziekanat był czynny w inny dzień niż były zjazdy, to niestety nie ma innego określenia jak debilizm i stąd w dużej mierze wynikają wszelkiego rodzaju dowcipy o dziekanacie.
co można robić na komputerze zso4 prawo wewnętrzne rodzaje komputerów religie w polsce ksero koszalin krav maga poznań

Przegląd wiadomości
• Kredyt studencki
• Sesja
• Humanistyczny czy ścisły?
• Nocleg dla studenta
Impreza studencka
Studenci bez wątpienia lubią sobie imprezować. Dlatego często można usłyszeć opinie o ich trybie życia. Zobacz więcej o imprezach studenckich.
 

15 maja 2011

Praca dla studenta Wielu studnetów poszukuje dla siebie dodatkowych finansów.Pracy dla studentów jest sporo tylko trzeba poszukać.

 

8 maja 2011

Finanse. Studenci na uczelniach wyższych mogą liczyć an liczne formy dofinansowania ich nauki. Zobacz dokłądnie na co.
metanabol genesis alegratka motoryzacja co to jest taniec wawa nieruchomości bogini ogniska domowego słowik jedlina polski związek łowiecki kraków intercasa

 
Copyright © 2008 Wszelkie prawa zastrzeżone.. Strona główna | Kontakt